Triikraud Tefal Pro Express Vision GV9820

Tootekood: GV9820

350,00 

Leidsid soodsama pakkumise?
Saada leitud tootelink vestlusaknasse ja leiame lahenduse!

Laost otsas

Tefal Pro Express Vision Steam aurukeskuses on ülim kombinatsioon aurujõust ja nutikast disainist, et rõivaste hooldamine oleks lihtsam ja iga kord oleksid tagatud täiuslikud tulemused. Smart LED Vision süsteem parandab triikimise kogemust tänu triikraua otsas olevale tulukesele, mis pakub täielikku nähtavust kõikjal Sinu kodus. Ülivõimas kõrgsurveaurutehnoloogia koos mitmete erakordsete funktsioonidega on loodud vastama kõikidele Sinu rõivahooldusvajadustele.
Smart Steam Technology intelligentne andur, mis tunneb ära triikraua liikumise ja lisab automaatselt auru ülima triikimise kogemuse jaoks.
Aurugeneraatoriga triikraud, mis pakub pidevat auru väljastamist kuni 180 g/min, 750 g/min auru lisamist kangekaelsete kortsude ja kortsude eemaldamiseks ning aurujõudu kuni 9 baari

Nutikas LED-valgustus
Triikraua otsas olev LED-tuluke süttib automaatselt, kui triikraud on horisontaalasendis, valgustades teed täiuslike triikimistulemuste poole kõikjal – igas ruumis, olenemata valgustusest.

MitmekĂĽlgsus
Kaks-ühes aurutamis- ja triikimisseade, mis võimaldab korraga pikemalt triikida või teha viimase hetke viimistlusi. Ideaalne kiireteks hommikuteks, et saavutaksid kiiresti oma parima väljanägemise.

Kauakestev jõudlus
Eksklusiivne eemaldatav katlakivi kogumissüsteem kogub kuni 10 korda rohkem katlakiviosakesi*, tagades probleemideta hoolduse ja kestva jõudluse. *väline test

Tilkumisvastane kaitse
Tilkumisvastane funktsioon hoiab ära vee tilkumise ja riiete määrdumise.

Kiireim ja lihtsaim libisemine
Durilium AirGlide Autoclean tald tagab efektiivsemaks triikimiseks auru optimaalse hajutatuse ning Autoclean kate hoiab talla plekivabana ja ideaalses seisukorras.

Eemaldatav veepaak 
Suure mahutavusega eemaldatav veepaak võimaldab ühe täitmisega triikida kuni 90 minutit.

Ostukorv